KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15286124
nr 1528 6124
Etsning
Oidentifierad konstnär. Stockholm 1926. Ej signerad. Yttermått inklusive ram: 35x63cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:33:39
100 kr
150 kr